Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
no to ladnie teraz sie zacznie
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
mareks_ams napisał:
Poczytaj pannaanna co ty tu wypisujesz. Nazywasz moje wypowiedzi "wypocinami". Sorki ale widzisz dziecko...zgraliscie sie tu z kołkiem wiec nie bede wam przeszkadzal w pociskaniu pierdolow. I widze ze wyciagasz troche pochopne wnioski. Simpsons czy Family Guy, ze o South Park juz nie wspomne nie sa dla idiotow. W dosc smieszny sposob pokazuja problemy ludzi tylko trzeba do tego podejsc na luzie. A lubic mnie nie musisz. Ty tez nie jestes w moim guscie


ja nie czepialam sie sensu.... nie ma sensu kupowac kredensu
Tylko miejsca..... jakas nadinterpretacja nastapila czy co... nie wiem, ja tylko blondynka, sory na prawde.




czy to jest prawda czy tez nie... heheheh


P.S. a kolegi kolka "+" ...wiesz za co .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja taki typ poznaje na odleglosc
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ten typ tak ma
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
wiecie co???
lubie was... jak chcecie to zacznijcie jechac po mnie . ja to oleje swoja pogarda...
a potem ja odbije pileczke...
zbanujmy kogos
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
no do jasnej kurwy mac!!!!
pipole co sie z wami dzieje!!!!
pieski francuskie na krytyke.
zaraz porozstawiam do kąta, nakopie do dupy i zabronie płakac.
spokoj mnie tu , bo Czarny ostatnio zakochał sie w pewnej pani i nie chce chwilowo na nikogo krzyczec.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ja musze jesc w kuchni nie mam kompa a nad kompem nie jjem.....stale jem, musze jesc, moze z tad moje humory i czepianie-ale w sumie teraz do wszystkiego mam prawo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To chociaz powiedz chociaz czy bardziej bierze Cie na ogorki czy na tort bo przerabialem te klimaty 6 lat temu I pozdro tak w ogole, bo kobiet w ciazy nie mozna wytracac z rownowagi tak slyszalem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jezu Ania dzieki przypomnialas mi o obiedzie spadam do kuchni zaraz wroci zona i dostane po lbie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny niech sobie po mnie jada Leje na to cieplym porannym
To zawsze temat zastepczy jesli sie nie ma nic do powiedzenia. Co do klipu to wychowalem sie bardziej na Led Zeppelin, The Doors, Black Sabath, Armia, Proletaryat itd itd a na disco polo mialem wrodzona alergie
Tak zeby zmienic klimat



Bo disco jest dobre na klepisko
Zgłoś wpis


Bliżej nas